Bij La Galleria verrassen we u graag met unieke gerechten en bijzondere ervaringen, naast onze vaste menukaart. Van seizoensgebonden specials en feestelijke menu’s tot een pasta workshop. Voor de kleintjes organiseren we Kids play and pizza – perfect voor een kinderfeestje, zeker in combinatie met een potje GlowGolf. Laat u inspireren en geniet van onze wisselende specials!
De ultieme Italiaanse culinaire ervaring! OF/ De Italiaanse keuken op jouw bord!
Altijd al willen weten hoe je zelf verse pasta maakt? Tijdens onze interactieve pasta workshop leer je de kneepjes van het vak. Onder begeleiding van een ervaren chef dompel je jezelf onder in de wereld van de Italiaanse keuken en ontdek je hoe eenvoudig en lekker het is om je eigen pasta te bereiden. Rol, vouw en proef jouw eigen Italiaanse creaties, en geniet samen met uw groep van een smaakvol diner.
Wat kun je verwachten?
Of je nu een beginner bent of al wat ervaring hebt, deze workshop is voor iedereen die houdt van koken en gezelligheid. Ga naar huis met nieuwe kooktechnieken, heerlijke recepten en een flinke dosis inspiratie. Boek nu en beleef een smaakvolle Italiaanse avond!
PROGRAMMA
Wij ontvangen u en uw gasten met een glas Prosecco en een amuse van de chef
PASTA WORKSHOP
Menu
Uw eigen gemaakte pasta
***
Tiramisu
Het klassieke Italiaanse dessert
PASTA WORKSHOP DELUXE
Pastaworkshop incl 3-gangen menu
Menu
Antipasto La Galleria
Een assortiment van diverse Italiaanse voorgerechten
***
Uw eigen gemaakte pasta
***
Tiramisu
Het klassieke Italiaanse dessert
PASTA WORKSHOP STARTER KIT
Om thuis uw nieuwe technieken direct toe te passen kunt u de Pasta Workshop uitbreiden met een Pasta Starter kit: 1 kg Italiaans bloem, deegroller en mooie Raviolisteker
Prijzen
Pasta Workshop € 67,50 per persoon
Pasta Workshop Deluxe € 84,50 per persoon
Pasta Workshop starter kit € 22,50 per persoon
Met onze speciale wijn-, en spijscombinaties proeft u een verrassende variatie aan kleine gerechten met zorgvuldig door onze sommeliers geselecteerde wijnen. Onze sommeliers vertellen u graag alles over deze wijnen en de gekozen combinaties. Uiteraard houdt hij rekening met uw persoonlijke smaak.
Wij raden u aan om lekker de tijd te nemen om volop te genieten van de High Wine.
€ 32,50 p.p.
Glas Prosecco geserveerd met bruschetta
****
1e glas wijn
Geserveerd met een selectie Italiaanse salumi
****
2e glas wijn
Geserveerd met een selectie Italiaanse kazen
****
Koffie of thee met citroentaart en limoncello
€ 44,50 p.p.
Glas Prosecco geserveerd met bruschetta
****
1e glas wijn
Geserveerd met carpaccio en caprese
****
2e glas wijn
Geserveerd met ravioli gevuld met burrata
****
Koffie of thee met citroentaart en limoncello
€ 59,50 p.p.
Glas Spumante geserveerd met oesters
****
1e glas wijn
Geserveerd met zeevruchtensalade en vitello tonnato
****
2e glas wijn
Geserveerd met parmigiana
****
3e glas wijn
Geserveerd met spareribs, gamba’s en spaghetti aglio, olio e peperoncino
****
Koffie of thee met citroentaart en limoncello
Leer de kunst van het maken van dit klassieke Noord- Italiaanse gerecht. In deze interactieve leer je stap voor stap hoe je de perfecte risotto maakt. We bespreken de juiste ingrediënten, technieken en tips om een romig, smaakvol gerecht te bereiden. Na een demonstratie ga je zelf aan de slag met verschillende risotto variaties, zoals paddenstoelen en saffraan risotto. Aan het einde van de workshopproef je elkaars creaties en krijg je handige recepten mee naar huis. Perfect voor iedereen die de Italiaanse keuken beter wil leren kennen!
RISOTTO WORKSHOP – PROGRAMMA
RISOTTO WORKSHOP DELUXE INCLUSIEF MENU
Antipasto La Galleria
Een assortiment van diverse Italiaanse voorgerechten
***
Uw eigen gemaakte risotto
***
Tiramisu
PRIJZEN
Risotto workshop € 67,50 per persoon
Risotto Workshop Deluxe € 84,50 per persoon